Anasayfa  Hizmetlerimiz  Hakkımızda  İletişim  

MG ELEKTRONİK laboratuarı bugüne kadar yaptığı işlerde ve sanayi kartlarının tamirinde gösterdiği üstün performansla gurur duymakta, ülkemiz sanayisine ve ekonomisine bulunduğu küçümsenemez katkılarından dolayı onur duymaktadır.

İşletmelerde kullanılan elektronik sistem ve makinelerin elektronik kartları arızalandığında ya yurtdışından imalatçı firmasından yada distribütör firmasından yenisini almak suretiyle çözüm yoluna gidilmektedir. Ya da yurtiçinde tamir yoluna gidilip tamir için yanlış kişilere verilirse arıza daha da büyüyebilir ve çözümsüz kalabilir. Bu şekilde harcanan zaman ve döviz ülkemiz ekonomisinde oldukça önemli kayıplara neden olmaktadır.

MG ELEKTRONİK laboratuarı elektronik devre kartları ve cihazlarının tamirinde on yılı aşkın tecrübesini ve üstün teknik donanımını birleştirerek müşterilerinin kayıplarını kısa zamanda hızlı, garantili ve ekonomik bir şekilde geri kazandırır. MG ELEKTRONİK’İN uzmanlık alanı sadece endüstriyel elektronik kart tamiridir. Test cihazları veya malzeme satışının yanında ek iş olarak kart tamiri yapmaz.

MG ELEKTRONİK kart tamir ve bakım laboratuarı dünyadaki en ileri teknoloji I üretimi olan test ve söküp takma ekipmanları ve tecrübeli teknik kadrosu ile hizmet vermektedir. Ayrıca gerektiğinde yurt içinde bulunamayan elemanlar olduğunda yurtdışından minimum zamanda orijinal malzeme temini ile müşterilerinin sorunlarına mümkün olan en hızlı, en ucuz ve garantili çözümler sunar

Böylece minimum zaman ve maliyet kaybı ile makinelerinizin durması ile yerine konulması mümkün olmayan kaybolan zamanı, ek maliyet kayıplarını, kaybolan iş potansiyelinizi engellemiş olursunuz.

Yurtdışına bağımlı olmadan üretiminize devam edersiniz. Üstelik yurt dışına ödeyeceğiniz dövizi yurdumuz ekonomisine kazandırmış olursunuz.

MG ELEKTRONİK laboratuarındaki test cihazlarımız ile kartlarınızın devre şemalarına ihtiyaç duymadan, karta enerji uygulamadan arızaları bulma ve malzemeleri kart üzerinden sökmeden test etme imkânımız bulunmaktadır.
  Ayrıca kart üzerindeki elemanların ısınmasından dolayı oluşabilecek arızaları tespit edebilmek için döngü yaparak test etme özellikleri vardır.
  Test cihazlarımız yapılan işlemlerde elektronik kartlar üzerindeki özel ve programlı elemanlara hiçbir zarar vermeden test edecek şekilde üretilmişlerdir.
  Elektronik Kartlarınız en son sistem Alman ve Japon teknolojisi olan havya setleri, vakum setleri ve yüzey montaj (SMD) setleri ile orijinallerinden ayırt edilemeyecek şekilde tamir edilmektedir.

  MG ELEKTRONİK laboratuarı statik elektrikten tamamen arındırılmış olup cihaz kartlarınızın zarar görmemesi için gerekli olan tüm ANTİSTATİK ekipmanlarla donatılmıştır. Tamir için gerekli ücret; tamir öncesi size bildirilerek onayınız alındıktan sonra tamir yapılır. Yani siz ödeyeceğiniz fiyatı önceden bilir ve ekstra herhangi bir ücret ödemezsiniz.

  MG ELEKTRONİK laboratuarı bugüne kadar yaptığı işlerde ve sanayi kartlarının tamirinde gösterdiği üstün performansla gurur duymakta, ülkemiz sanayisine ve ekonomisine bulunduğu küçümsenemez katkılarından dolayı onur duymaktadır.
 
  

 
 


 

  © MG Elektronik Laboratuvar Hiz.San.ve Tic.Ltd.Şti.
Şht.Er Cihan Namlı cad. Uğur apt. No:35 kat:2 Da:1 Mecidiyeköy-İstanbul Tel : +90 (212)217 32 68 PBX  Fax:+90 (212)217 32 69
E-Posta: [email protected]